До всіх новин

100% Життя доставить важливе обладнання для пацієнтів з COVID

 

БО “100% Життя” обладнає портативними аналізаторами газів крові реанімації лікарень, де приймають хворих на COVID-19. Вісімнадцять опорних закладів з 13 областей отримають обладнання для оцінки ймовірності розвитку дихальних ускладнень у пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які знаходяться на апаратах штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Поставку здійснено за підтримки проекту USAID HealthLink. 

 

“Епідемія COVID-19 виявила наскільки українським лікарням не вистачає кисневого обладнання. Лікарі зазначають, що без нього лікування пацієнтів, які знаходяться на ШВЛ, відбувається всліпу, наприклад, як їхати на автомобілі без вимірювача швидкості. Аналізатори газів крові — це стандарт безпеки. Ми як найбільша пацієнтська організація звикли реагувати швидко і перекривати потреби пацієнтів та лікарів там, де це найбільше необхідно, — розказує Дмитро Шерембей, голова координаційної ради 100% Життя. — Тож, цілком природно, що за часів COVID ми адаптуємо наші проекти за підтримки програм міжнародної допомоги, зокрема ЮСЕЙД, аби трансформувати наш досвід у реальні рішення”. 

 

Для лікарень Закарпатської, Київської, Кіровоградскої, Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Сумської, Рівненської, Запорізької, Чернігівської, Одеської та Волинської областей закуплено та поставлено 19 портативних аналізаторів газів крові, обладнаних тест-картками та реагентами для проведення 36 564 тестів (поставки тест-карток і реагентів відбуватимуться в три етапи – до кінця січня 2021). 

Аналізатори використовуються для оцінки стану пацієнтів відділень реанімацій, які знаходяться на апараті штучної вентиляції легенів. Обладнання забезпечує моніторинг параметрів газів крові, швидко і точно оцінює ймовірність розвитку дихальних ускладнень у пацієнтів з COVID-19. Це можливість  провести повний спектр нагальних тестів для пацієнтів реанімаційного профілю в одній тест-картці.

 

Обладнання може ефективно експлуатуватися клінічним персоналом (лікарем-реаніматологом або медсестрою) прямо біля ліжка пацієнта, в умовах операційної, в мобільних лікувально-діагностичних комплексах, спеціалізованих машинах реанімаційної допомоги та ін. Аналізатор не вимагає для експлуатації спеціальних аналітичних навичок. Простота тестування дозволяє лікарю або медсестрі виконати аналіз на місці надання допомоги без залучення фахівців з лабораторії.

Також аналізатори застосовуються для пацієнтів з інфарктами, інссультами, при пневмонії, онкології, травмах, інтенсивній терапії, при використанні ЕКМО.

 

Портативні експрес-аналізатор газів крові, електролітів, гематокриту, метаболітів для експрес-діагностики критичних станів, закуплено та поставлено БО “100% Життя” в рамках проекту Healthlink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Країна виробник — Канада.

 

 

Дивитись відео

  • 1242
  • 0
Поділитись