Що таке DATACHECK?

«DATACHECK» - це система, яка надає засоби обліку консультацій і послуг, а також контролю і підтвердження учасниками проведення консультацій або надання послуг.

 

Основною характеристикою системи є правильність, достовірність і прозорість отриманих даних за результатами впровадження проектів соціального супроводу клієнтів, різних цільових груп. Дані, відповідно програмні індикатори - перевірені/верифіковані, що унеможливлює фальсифікацію даних програмного моніторингу надання послуг медико-соціального супроводу.

 

Об’єктом автоматизації ITC «DATACHECK» є процеси та послуги які надаються субпідрядними некомерційними організаціями в рамках надання соціальних послуг, а також їх облік та звітність.

 

До цієї діяльності активно залучились всі регіональні осередки нашої організації. На кінець 2020 року в системі працює 23 організація працює, 240 надавачів послуг. В базі введено 3933 клієнтів, яким було надано 26622 послуг.

 

Ми вважаємо ІТС «DATACHECK UKRAINE» важливим інструментом, який забезпечує двусторонню комунікацію з нашими клієнтами, отримувачами послуг. Вже сьогодні, використовуючи мобільний застосунок, вони можуть побачити, які послуги їм були надані та оцінити якість їх надання. Таким чином, наші клієнти є не лише споживачами послуг, а тими особами, що безперервно впливають на покращення якості наших продуктів та допомагають нам створювати нові.

 

Створені нові модулі системи: індексне тестування, аналітика, збір та опрацювання скарг щодо порушення прав пацієнтів і ключових груп. Ці важливі доопрацювання не лише дозволяють здійснювати якісно новий моніторинг реалізації програм та проєктів, а й збільшили потенціал використання системи в Україні. ІТС «DATACHECK UKRAINE» – це інноваційний програмний продукт, який надає засоби обліку консультацій і послуг, а також контролю і підтвердження учасниками проведення консультацій або надання послуг.

 

Основною характеристикою системи є правильність, достовірність і прозорість отриманих даних за результатами впровадження проектів соціального супроводу клієнтів, різних цільових груп. Дані, відповідно програмні індикатори - перевірені / верифіковані, що унеможливлює фальсифікацію даних програмного моніторингу надання послуг медико- соціального супроводу.

 

Цілі ІТС «DATACHECK UKRAINE»

  • Забезпечити достовірність інформації щодо надання послуг
  • Оперативно на будь-якому рівні отримувати детальну інформацію про всі надані послуги (місце надання, методи верифікації і тд);
  • Спрощення системи документообігу шляхом побудови гнучкої звітності за вимогами.