До всіх новин

OraQuick: як правильно самостійно пройти оральний тест на ВІЛ

Знати свій ВІЛ статус — це свідоме ставлення до свого здоров’я та здоров’я близьких. Сьогодні існує безліч можливостей пройти тест на ВІЛ та подбати про здоров’я.

 

Одна з найновіших опцій — слинний тест на ВІЛ. Такий тест дуже простий у використанні, тестування триває 20 хвилин. 

Точність діагностики тестом OraQuick – 99 відсотків за умови дотримання інструкції.

 

БО “100% Життя” створила змістовну і зрозумілу відео-інструкцію з самотестування на ВІЛ за допомогою орального тесту OraQuick.

 

 

У набір для тестування входить:

  • Розділений пакет, що містить  тест-касету, флакон із розчином та пакетик з абсорбентом, який не знадобиться для проведення тесту. 
  • Підставка для тесту.
  • Інструкція з використання.

 

Чітко дотримуйтесь інструкції при використанні тесту.

 

Якщо тест показав позитивний результат, необхідно зробити додаткові обстеження, щоб підтвердити діагноз. Зверніться до організації, де ви отримали тест, або медичного закладу, який надає послуги тестування на ВІЛ.   

 

ВІЛ — це хронічне захворювання, яке піддається лікуванню.  Є доступні ліки та сервіси, які дозволяють людині з ВІЛ жити на 100%. 

 

Пам’ятайте, що ВІЛ не передається:

  •  через слину;
  •  поцілунки;
  •  обійми;
  •  побутові речі.

 

Проявіть турботу про здоров’я найближчих людей. Запропонуйте своїм теперішнім та колишнім партнерам пройти тестування. Регулярно тестуйтесь та будьте здорові.

 

В рамках проекту HealthLink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні”, передбачено розповсюдження 20 000 швидких оральних тестів на ВІЛ OraQuick протягом року.

 

Вже зараз представники МСМ-спільноти можуть замовити спеціальний Сейф-Бокс для себе і свого партнера на сайті https://oraltest.org.ua/ до складу якого входить оральний тест на ВІЛ.

 

Отримати тести OraQuick можна також в офісах громадських організацій, партнерів HealthLink в регіонах. Адреси організацій можна знайти на сайті prozdorovia.in.ua у розділі “Де отримати допомогу” тут , обравши у фільтрі ваш регіон.

 

Проект Healthlink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні” впроваджується впродовж 2017-2022 років у 12 пріоритетних для PEPFAR регіонах України: Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та м.Київ. Метою проекту є покращення доступу людей, які живуть з ВІЛ, і представників ключових груп до якісних послуг з тестування, профілактики і лікування ВІЛ.  Реалізується БО “100% Життя” у партнерстві з МБФ “Альянс громадського здоров’я” за фінансової підтримки USAID.
  • 8849
  • 1
Поділитись