До всіх новин

Акція! Медичному центру “100% життя” у Києві — один рік

У травні виповнюється рік медичному центру “100% життя” у Києві. Це перший медичний заклад, який було відкрито зусиллями громадськості у столиці. Спеціально до цієї події у медичному центрі до кінця травня діє акція — 249 грн за будь-яку консультацію у лікарів: гінеколога, невропатолога, дерматолога, нарколога, психіатра, інфекціоніста, хірург-проктолога, сімейного лікаря.

 

Медичний центр працює кожного дня з 8:00 до 20:00 за адресою вул. Межигірська 87А, м. Київ. Записатись на прийом можна онлайн або за телефоном +38 (044) 334 74 50.

“За перший рік більше ніж 2000 пацієнтів отримали медичні послуги у нашому центрі. Ми впевнено увійшли в медичну реформу, майже півтисячі киян підписали декларацію з нашими сімейними лікарями, було вакциновано більше 700 дітей. Це не просто цифри, за ними стоїть довіра пацієнтів, професійність лікарів та принцип абсолютної толерантності і інклюзивності по відношенню до кожного відвідувача, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% життя”. — Ми конвертували наші принципи в боротьбі за життя пацієнтів в стандарти надання медичної допомоги”

Центри є простором відкритим для всіх категорій пацієнтів — це базовий принцип за яким працюють всі медичні центри “100% життя”. Сьогодні у центрі доступні послуги з

  • Сімейної медицини
  • Вакцинації дорослих та дітей
  • Консультацій гінеколога, невропатолога, дерматовенеролога, нарколога, психіатра, інфекціоніста, хірурга-проктолога
  • Тестування на ВІЛ, гепатити
  • Лікування Гепатиту С
  • Видалення новоутворень (родимок, папілом, родимих плям та ін)
  • Масажу

Медичний центр “100% життя” у Києві було відкрито 18 травня 2018 року, і вже за тиждень на запрошення Фонду Олени Пінчук центр відвідав легендарний співак та благодійник сер Елтон Джон, де високо оцінив діяльність БО “100% життя” та залишив свій автограф на одній зі стін центру. Медичний центр «100% життя» він назвав неймовірним успіхом громадського руху.

“Я вірю в те, що  кожна людина, незалежно від діагнозу, має право на життя. Ми занадто довго існували в реальності, коли люди з ВІЛ стояли в самому кінці списку, були змушені приховувати свій статус і навіть не сподівалися на якісне надання послуг. Роками нас змушували повірити в те, що наші пацієнти варті лишень занедбаних лікарень, неуважних лікарів і лікування низької якості. Але ми від свого не відступили. Не здалися і люди з ВІЛ та їхні близькі. І сьогодні ми можемо впевнено сказати, що наші пацієнти можуть розраховувати на найкращих лікарів, сучасне обладнання і новітні технології. Те, що не встигла зробити держава, зробили активісти. Перший медичний центр “100% життя”, відкритий у Києві в 2018 році пацієнтською спільнотою, — це стандарт надання допомоги людям з діагнозом ВІЛ і не тільки. Ми віримо в те, що з появою такої точки на мапі столиці великі зміни в якості надання допомоги людям, що живуть з ВІЛ, лише починаються”, — коментує Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук.

Проект Медичного центру «100% життя»  розроблено за фінансової підтримки міжнародних донорів – Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, Expertise France 5% Initiative. Сучасне медичне обладнання гінекологічного кабінету київського центру придбано за сприяння Фонду Олени Пінчук.

Пілотний центр був відкритий в Полтаві восени 2016 року. Київ став другим містом, де було відкрито медичний центр “100% життя”. Наразі у двох центрах у Чернігові та Запоріжжі завершуються ремонтні роботи.

БО «100% життя» (Мережа ЛЖВ)
Найбільша пацієнтська організація в Україні — БО «100% життя» працює у сфері ВІЛ-сервісу з 2002 року. Щорічно більше 190 тисяч клієнтів отримують допомогу від БО «100% життя». БО «100% життя» впроваджує найбільші в країні проекти з протидії ВІЛ: за підтримки Глобального Фонду та за підтримки USAID (проект HealthLink), які покликані прискорити подолання епідемії ВІЛ в Україні. Організація визнана найбільшим благодійником України за рейтингом Українського Форуму Благодійників у 2016 та 2017 рр.
  • 2774
  • 1
Поділитись