До всіх новин

Бедаквілін офіційно зареєстрований в Україні

Сьогодні, 18 червня 2018 фармкампанія Янссен отримала реєстраційні документи по бедаквіліну в Україні!

“Зусилля, які ми докладали, принесли свої приголомшливі плоди – нарешті бедаквілін офіційно в Україні, – підкреслив директор з політики та адвокації Мережі ЛЖВ Сергій Дмитрієв. – Дякую всім нашим партнерам і колегам, які допомагали нам в цій напруженій боротьбі! ”

За даними Центру Громадського здоров’я України, в 2014 році країна вперше увійшла до п’ятірки країн світу з найвищим тягарем мультирезистентного туберкульозу (МРТБ).

В останні роки спостерігається зростання числа випадків МРТБ з 3482 у 2009 році до 6757 в 2017 році. Також зростає кількість випадків майже невиліковного туберкульозу з розширеною резистентністю до протитуберкульозних препаратів, їх частка становить близько 15,5% від загальної кількості хворих МРТБ в 2017 році.

Всього в Україні на 01.06.2018 зареєстровано 31 713 пацієнтах з туберкульозом.

Бедаквілін – новітнє засіб для лікування мультирезистентного туберкульозу. Бедаквілін став першим новим препаратом для лікування туберкульозу з множинною лікарською стійкістю за останні 40 років, отримавши прискорене схвалення FDA. Дослідження показали, що цей препарат особливо ефективний проти мультирезистентних штамів мікобактерії туберкульозу, скорочує час лікування хворих з 18 – 24 міс. до 12 міс., дає шанс на одужання пацієнтам з важкими формами мультирезистентного туберкульозу, при яких застосування існуючих протитуберкульозних препаратів не ефективно.

Нагадуємо, раніше ексклюзивні права на торгівлю в Україні були у російської компанії, що ускладнювало вихід препарату на український ринок.

  • 2263
  • 0
Поділитись