До всіх новин

БО «100% Життя» продовжує впроваджувати інновації

Одне з найважливіших завдань системи охорони здоров’я сьогодні — підвищити виявлення ВІЛ-позитивних пацієнтів і налагодити систему індексного тестування партнерів.

 

Саме для цього БО «100% життя» продовжує впроваджувати інноваційні підходи в наданні ВІЛ-сервісів. Медична інформаційна система «ВІЛ-інфекція в Україні» вже працює у всіх регіонах країни. Наступний етап — впровадження в систему модуля індексного тестування партнерів ВІЛ-пацієнтів та їх облік.

Для обговорення дизайну модуля 6 грудня 2018 року експерти БО «100% Життя» провели робочу зустріч з усіма стейкхолдерами процесу, серед яких були лікарі спеціалізованих установ охорони здоров’я з 4 регіонів країни, розробники програмного забезпечення МІС ВІЛ, а також представники Центру громадського здоров’я МОЗ України та Центрів контролю і профілактики захворювань США (СDC).

Як зазначила Оксана Киричок, керівник аналітичного відділу БО «100% Життя»: «Індексне тестування — необхідний інструмент для подолання епідемії ВІЛ / СНІДу в Україні, і для обліку та контролю пацієнтів і їх партнерів назріла розробка відповідного програмного забезпечення. Спасибі всім, хто знайшов час взяти участь у зустрічі. Конструктивні пропозиції тих, хто безпосередньо працює з системою, дозволять зробити її дійсно ефективним і зручним інструментом ».

Результатом зустрічі стане доопрацювання і модернізація модуля «Партнери» в системі МІС ВІЛ.

Нагадаємо, що зустріч проходить в рамках проекту ACCESS Pro «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи і кращий зв’язок з обслуговуванням, в рамках програми PEPFAR».

 

  • 1739
  • 0
Поділитись