До всіх новин

БО «100% Життя» проводить тренінги по роботі з МІС ВІЛ для лікарів-інфекціоністів

5 вересня 2018 року в Києві відбувся тренінг з роботи в Єдиній електронній системі епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції  (МІС ВІЛ) для медичного персоналу ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громишевського НАМН України».

Під час навчання медичні працівники навчилися основам роботи із системою МІС ВІЛ від входу в программу та створення електронної медичної картки пацієнта, до аналізу даних.

«Показово, що до системи МІС ВІЛ підключилася спеціалізована лікарня загальнонаціонального рівня, адже відтепер лікарі, користуючись сучасним та якісним сервісом, зможуть приділяти більше уваги пацієнту, а не заповненню паперових форм та звітів.» – зазначила Оксана Киричок, керівник аналітичного відділу БО «100% Життя».  За її словами Інститут епідеміології також отримав все необхідне комп’ютерне обладнання, що допоможе спеціалістам закладу повноцінно працювати у МІС ВІЛ. «Пацієнти також зможуть відчути суттєві переваги користування системою в закладі – за допомогою мобільного додатку «100%Життя», що інтегрується з МІС ВІЛ, всі призначення лікування та рекомендації  лікарів можна буде отримати на свій смартфон,» – додала вона.

Наразі в системі зареєстровані 521 лікувальний заклад та 2044 активних користувачі.

Вже 6 вересня 2018 року тренінг із роботи у МІС ВІЛ пройдуть лікарі НДСЛ «Охматдит».

Нагадаємо, що навчання відбувається в рамках проекту ACCESS PRO «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR»

 

 

  • 2166
  • 0
Поділитись