До всіх новин

Делегація Мережі приймає участь в Міжнародній конференції з питань ВІЛ/СНІДу AIDS-2018

22-га Міжнародна конференція з питань ВІЛ/ СНІДу стартує в Амстердамі 23 липня та збере понад 15 000 учасників з усього світу.

Пріоритетною темою конференції AIDS 2018 цього року cтане регіон Східної Європи та Центральної Азії – єдиний регіон світу, де зростає кількість нових випадків інфікування ВІЛ.  Світові лідери, політики, вчені, науковці, активісти, лікарі та волонтери обговорять питання лікування, адвокації, кращі національні практики та комунікаційні кампанії, спрямовані на подолання інфекції, як в регіоні СЄЦА, так і в інших частинах світу.

Цьогоріч участь в подіях AIDS-2018 приймає найбільша в історії Мережі делегація – понад 30 осіб.  

“Я пишаюся тим, що цього року до Амстердаму приїхала найбільша делегація Мережі за всі роки її існування. Ми приїхали сюди, аби представити світу наші найкращі здобутки та історії успіху. На жаль, не всі запропоновані Мережею теми були підтримані оргкомітетом Конференції, але ми не станемо мовчати і зробимо все, аби голоси пацієнтів були почуті. Ми будемо боротися за життя,” – зазначила виконавчий директор Мережі ЛЖВ Анастасія Дєєва.

Протягом конференції на офіційних та партнерських майданчиках Мережа презентує:

  • План переходу  – поетапну программу переходу фінансування заходів у сфері підтримки та лікування ВІЛ та туберкульозу з донорських фондів та державний бюджет
  • Інноваційні електронні інструменти eHealth, DataCheck та HIV Test  
  • патентні та адвокаційні програми.

Міжнародна конференція AIDS-2018 триватиме в Амстердамі до 27 липня. Cлідкуйте за прямими трансляціями та свіжими новинами Конференції на офіційній сторінці Мережі в Facebook.

  • 1548
  • 0
Поділитись