To all the news

“ПРЯМИЙ” канал виконав рішення суду про спростування неправдивої інформації про “100% життя” та Дмитра Шерембея

Телеканал “Прямий” виклав на своєму сайті спростування недостовірної інформації, яка була поширена про Шерембея Д.О. та БО «100 % Життя».

 

ЗАЯВА тут

 

Це було вимогою суду, в рішенні на користь “100% життя” про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

 

Ми вдячні телеканалу «ПРЯМИЙ», за те, що дотримуєтесь букви закону та здорового глузду — будучи майданчиком, через який було поширено інформацію, важливо усвідомлювати відповідальність перед глядачами, які цю інформацію споживають, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% життя”. — Проте Олег Мусій продовжує ухилятись та порушує закон”

 

Хочемо наголосити, що Олег Мусій свідомо порушує закон та ухиляється від виконання рішення суду! 

 

18 листопада Державна виконавча служба наклала  на Олега Мусія штраф на користь держави за невиконання рішення суду у розмірі 1700 грн. 

 

Постанови суду можно знайти за посиланнями

ПОСТАНОВА МУСІЙ ШТРАФ

Постанова про стягнення з боржника витрат виконавчого провадження

ПОСТАНОВА МУСІЙ ШТРАФ 2

Нагадуємо,

14 серпня 2019 року суд постановив залишити апеляційну скаргу Мусія О.С.  без задоволення, а рішення Печерського районного суду м. Києва № 757/62433/18-ц  від 23.04.2019 р. без змін! Це означає, що БО “100% Життя” вперше в України виграла суд у Народного депутата щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та недостовірної інформації! 

Нагадуємо, що 25 жовтня 2018 року в ефірі телеканалу «Прямий» в програмі «Ситуація» Олег Мусій поширив щодо Дмитра Шерембея та БО «100 % Життя» недостовірну інформацію. У відповідь БО «100 % Життя» подала до Печерського районного суду Києва позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації

23 квітня 2019 року у відкритому судовому засіданні суд задовольнив наш позов, та  постановив:

  • Зобов’язати Мусія О.С. протягом семи днів з дня набрання судовим рішенням у даній справі законної сили спростувати вищевказану недостовірну інформацію, поширену про Шерембея Д.О та БО «100 % Життя», шляхом зачитування Мусієм Олегом Степановичем у програмі «Ситуація» в ефірі Телеканалу «Прямий» резолютивної частини рішення суду у цій справі.
  • Зобов’язати  «Телеканал Прямий», протягом семи днів з дня набрання судовим рішенням у даній справі законної сили спростувати недостовірну інформацію, поширену про Шерембея Д.О. та БО «100 % Життя» шляхом розміщення на веб – сайті Телеканалу «Прямий» https//prm.ua резолютивної частини рішення суду в цій справі із заголовком «Спростування недостовірної інформації».

 

Читати по цій темі ще  тут  

  • 1325
  • 0
Share