До всіх новин

Мелітополь першим з українських міст прийняв стратегію щодо ВІЛ та туберкульозу

 

24 липня 2017 року в Мелітополі прийнято міську Стратегію забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, та План щодо її реалізації. До цього подібні стратегії приймалися лише на регіональному рівні  – у Сумській, Чернігівській та Донецькій областях.

Метою Стратегії є посилення спроможності місцевої влади  ефективно впроваджувати пріоритетні заходи для подолання епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу  без переривання чи погіршення їх якості враховуючи поступовий перехід з 2017 року від фінансування за рахунок коштів донорів (переважно за рахунок коштів Глобального фонду) до фінансування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Технічну допомогу для розроблення та затвердження регіональних стратегій у сфері  ВІЛ/СНІД  надає ГО «Клуб Шанс» в рамках проекту «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Найближчим часом очікується затвердження проектів регіональних Стратегій ще у двох областях – Рівненській та Чернівецькій.

 

 

 

  • 1318
  • 0
Поділитись