До всіх новин

Мережа допомагає ЛЖВ із зони збройного конфлікту

 

Мережа ЛЖВ в рамках партнерства з представництвом World Food Programme реалізує проект «Food for Life» і забезпечує продуктами харчування 6,5 тисяч людей, які живуть з ВІЛ, в 25 містах Донецької та Луганської областей підконтрольних уряду України.

Мета проекту — надати 100% доступ до лікування, сформувати прихильність до АРТ і забезпечити продуктову безпеку людей, що живуть з ВІЛ / СНІД, які проживають в зоні збройного конфлікту. Час реалізації проекту – 8 місяців, по грудень 2017 року. За цей час 6500 людей зможуть щомісячно отримувати допомогу для придбання продуктів харчування.

Координатор проекту від Мережі ЛЖВ Валерія Рачинська підкреслює: “За перший місяць реалізації проекту допомогу отримали 6442 людини на суму 3 543 100 грн. З них бенефіціари витратили 2 688 082 грн., з яких 96,54% коштів – на продукти харчування. Інша частина отриманих коштів була витрачена на непродовольчі товари (2,36%) і на безалкогольні напої (1,1%). Тобто картки отримала саме та категорія людей, хто гостро потребує допомоги”.

Проект реалізовується через 4 партнери Мережі ЛЖВ: ЧБО «Маріупольське міське товариство профілактики СНІДу та сприяння хворим на ВІЛ-інфекцію «Вибір», Благодійною організацією “Благодійний фонд “Клуб” Світанок”, громадською організацією “Наша допомога”, благодійною організацією “Луганське обласне товариство “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.

 

 

  • 1415
  • 0
Поділитись