До всіх новин

Нові препарати, підходи та моделі лікування ВІЛ, туберкульозу, гепатиту С

26-27  березня 2018 року відбувся перший тренінг “Нові препарати, підходи та моделі лікування ВІЛ, ТБ, гепатиту С”  , який був організований Українським Центром Громадського Здоров’я у співпраці з Мережою. 

В проведенні тренінгу прийняли участь 24 представники мультидисциплінарних команд з 10 регіонів, які здійснюють соціальний супровід клієнтів з ВІЛ, ТБ, вірусними гепатитами.

Географія інтервенцій покриває Житомирську, Запорізьку, Львівську, Хмельницьку, Херсонську (місто Каховка), Луганську, Вінницьку, Миколаївську, Київську області та м. Київ.  Тренінг проводили представники відділів лікування, моніторингу та оцінки, фінансового грантменеджменту Мережу та ГО “Інфекційний контроль”.

Під час тренінгу було висвітлено питання щодо сучасних препаратів для лікування ВІЛ, ТБ та вірусного гепатиту С, нових методах діагностики ТБ у ВІЛ-інфікованих, режими  та контроль моніторингу лікування, сучасні підходи до інфекційної безпеки при амбулаторному супроводі хворих на ТБ, пацієнторієнтовані моделі лікування ТБ та вірусного гепатиту, нові підходи щодо забезпечення результативності проектів лікування.

 

  • 1257
  • 0
Поділитись