До всіх новин

Розвиток лідерських якостей та профілактика ефекту вигорання у соцпрацівників

 

35 активістів, соціальних працівників НПО, які працюють у сфері надання послуг уразливим до ВІЛ групам з 3 по 17 липня 2017 року перебували у літньому терапевтичному наметовому таборі «Наш шлях», що був організований полтавською ГО «Клуб «Квітень» спільно з БО Мережа у Полтавській області.

Під час  табору було проведено ряд навчальних заходів для представників  місцевих НПО з Києва, Полтави, Стаханова (Луганської області), Херсону, Вінниці, Івано-Франківська, Черкас, Житомира, Бердичева (Житомирської області), Дніпра. Вони приймали  участь у тренінгу  «Підвищення ефективності роботи лідерів через розвиток їх власних лідерських якостей та вмінь створювати команду, мотивуючи її на досягнення цілей», де тренером виступив практикуючих психолог, супервізор О. Тимошенко. Також учасники пройшли  тренінг «Арт-терапія як метод профілактики емоційного вигорання у лідерів, які працюють у соціальній сфері», де ведучою стала арт-терапевт Р. Аничіна.

Професійна підготовка тренерів, вдало підібрані теми для обговорення, незвична форма проведення тренінгів на свіжому повітрі, відсутність мобільного зв’язку та звичних побутових зручностей об’єднали учасників  і дали можливість  більш ефективніше засвоїти інформацію та згуртувати учасників з різних куточків України.  

Такі методи проведення навчальних заходів є однією із форм попередження на профілактики ефекту вигорання, як у лідерів так і соціальних працівників, які працюють у сфері надання послуг уразливим до ВІЛ спільнотам.

      

 

 

  • 1578
  • 0
Поділитись