До всіх новин

Мережа у складі української делегації на 71-й Всесвітній асамблеї охорони здоров’я

21 – 23 травня 2018 українська делегація на чолі з Уляною Супрун, Іриною Литовченко, головою Центру громадського здоров’я МОЗ України Володимиром Курпітою та Мережею ЛЖВ присутні на 71-й Всесвітній асамблеї охорони здоров’я. Це вищий орган World Health Organization (WHO).

 

«Ніхто не виграє боротьбу з епідемією в поодинці. Партнерство – це універсальний рецепт, який дасть нам цю перемогу! » – каже Дмитро Шерембей, голова Мережа ЛЖВ.

За 2,5 дня делегації належить 20 зустрічей з міжнародними партнерами для того, що розповісти, які кроки України вживає на шляху до подолання епідемій. Досвід України може бути прикладом для всього регіону.

Лідерство і ефективність в.о. міністра Уляни Супрун відзначають всі міжнародні партнери. Для них очевидним є той прогрес і колосальна робота, яку робить її команда в реформуванні і побудові нової системи охорони здоров’я! «Ми пишаємося бути партнером Міністерством охорони здоров’я України, – підкреслює Анастасія Дєєва, виконавчий директор Мережі.— Ми продовжимо досягати поставлених цілей на 100%! »

  • 1186
  • 0
Поділитись