До всіх новин

Тренінг для спільноти секс-працівників

Запрошуємо представників спільноти секс-працівників на тренінг з покращення доступу спільноти до медичних послуг.

Тренінг пройде 30 вересня – 01 жовтня у Києві. Протягом двох днів ви зможете задати питання щодо отримання медичних послуг в Україні, дізнаєтесь, як обрати сімейного лікаря і налагодити з ним співпрацю, про забезпечення конфіденційності у системі охорони здоров’я, про безкоштовні послуги для пацієнтів та програму «доступні ліки», виклик лікаря додому, реформування спеціалізованої, госпітальної та екстреної медицини. Ви здобудете цінні навички, які допоможуть зберегти здоров’я вам, вашим рідним і подругам.
Унікальна можливість – живе спілкування з керівником центру первинної медичної допомоги та сімейними лікарями-практиками.
Для того, щоб взяти участь у тренінгу – заповніть коротеньку анкету за посиланням https://goo.gl/forms/FXp8eKtEYVbFFuL03
Кількість місць обмежена, тому поспішайте заповнити анкету до 19 вересня (середа). Учасникам буде оплачено проїзд, проживання та харчування.
Тренінг організовано у рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за фінансування Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
  • 1384
  • 0
Поділитись