До всіх новин

У E-Health з’явиться Керуючий комітет

 

26 травня 2017 року під час робочої зустрічі представників Проектного офісу E-Health з представниками донорів та міжнародних партнерів було оголошено про створення Керуючого комітету проекту E-Health та презентовано Положення про комітет.

До Керуючого комітету увійдуть по одному представнику від Міністерства охорони здоров’я України, Державного агентства з питань електронного урядування України, Всеукраїнської мережі ЛЖВ, Transparency International Ukraine, донорів проекту E-Health та міжнародних партнерів.

Керуючий комітет буде працювати на громадських засадах і здійснюватиме ресурсну підтримку та  контроль над реалізацією реформи із впровадження електронної системи охорони здоров’я в Україні. Завданням комітету буде залучення та розподілу ресурсів, робота з донорами, звітністю, здійснення пацієнтського контролю та аудиту.

Керуючий комітет є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при Всеукраїнській мережі ЛЖВ.

«Розділяючи функції впровадження реформи та розподілу ресурсів, ми значно розвантажуємо Проектний офіс, створюючи при цьому дієвий механізм стримування та противаг», — говорить Олег Свєнтух, юрисконсульт з питань забезпечення доступу до лікування Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Керуючий комітет створено ввідповідно до Меморандуму про спільну діяльність щодо створення в Україні електронної системи охорони здоров’я проекту E-Health. Який було підписано 16 березня 2017 року представниками МОЗ України, БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», Transparency International Ukraine та Державним агентством з питань електронного урядування України.

6 квітня відбулась офіційна презентація демонстраційної версії перших складових eHealth. Ознайомитись з демоверсією перших складових eHealth можна на сайті Проектного офісу http://www.ehealth-ukraine.org/demo.html

 

 

  • 1273
  • 0
Поділитись