До всіх новин

Запрошуємо всіх на благодійну виставу «Оскар у Михайлівському»

 

6 жовтня 2017 року о 19:00 запрошуємо усіх на благодійну виставу й відкриті читання п’єси Еріка-Еманюеля Шмітта «Оскар і Рожева пані», яка відбудеться на території Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві з нагоди Всесвітнього дня паліативної допомоги.

«Оскар і Рожева Пані» – роман французького письменника та драматурга Еріка-Еманюеля Шмітта про хлопчика Оскара, який захворів на рак. Історія Оскара лягла в основу п’єси Івано-Франківського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка. У виставі Оскар розказує про своє життя, також  у виставі приймає участь актриса театру та кіно Ірма Вітовська.    

Всесвітній день паліативної допомоги святкується кожну другу суботу жовтня та призваний  звернути увагу широкого загалу на проблеми та потреби людей із невиліковними захворюваннями та членів їхніх сімей, сприяти розвитку хоспісів та паліативних центрів. Мета заходу — актуалізація питання паліативної допомоги та необхідності впровадження відповідної програми у Києві, як це зробили вже Івано-Франківську, Одесі, Львові, оскільки Київ нині не є лідером надання паліативної допомоги.

Після вистави відбудеться публічне обговорення за участі представників Кабінету Міністрів України, державних установ, провідних громадських діячів, голів Церков та духовних лідерів, представників ЮНЕЙДС — Об’єднананої Програми ООН з ВІЛ/СНІДу, дипломатичних установ, митців та ЗМІ щодо стану паліативної допомоги у Києві та Україні.

Серед гостей — представники Всеукраїнської Мережи ЛЖВ, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, Начальник Служби у справах дітей та сім’ї Танцюра Валерій – Патріарший намісник, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Українська Православна Церква Київського Патріархату), менеджер Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» МФ «Відродження» Ксенія Шаповал-Дейнега, представники Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій, пані Консул Республіки Польща в Україні Іга Кача, представники ЮНЕЙДС.   

Також на заході збиратимуться кошти для розвитку системи надання паліативної допомоги. Благодійний внесок є добровільним і не є обов’язковим для участі у заході.  

Кошти можна перевести на рахунок або передати під час заходу, для цього будуть розміщені скриньки на території монастиря:

Реквізити: Громадська організація «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» (рахунок у гривнях)

ЄДРПОУ 39374709

Р/р 2600006675798 в ПАТ «КРЕДОБАНК»

МФО 325365

 

 

  • 1311
  • 0
Поділитись