До всіх новин

100% Життя підписала меморандум із Peace Winds Japan для запуску проекту з постачання ліків в українські лікарні

На замовлення ДП “Медичні закупівлі” Харківська обласна клінічна лікарня отримала ліки для допомоги пацієнтам, які постраждали під час воєнних дій. 7 291 упаковок ліків, серед яких знеболювальні, протизапальні, антибіотики, кровоспинні та ін.  розподілено серед лікарень Харкова та області відповідно до потреб.  

 

Ліки закуплені БО “100% Життя” за підтримки неурядової організації Peace Winds Japan (PWJ), яка займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. Організація працює у 33 регіонах світу, які стикнулись із воєнними діями, збройними конфліктами та ін.   

 

БО “100% Життя” і Peace Winds Japan підписали Меморандум про співпрацю для розповсюдження медичних препаратів в українські лікарні для потреб населення, яке постраждало через воєнні дії.  

 

“Для нашої організації це перший досвід співпраці із партнерами з Японії.  Допомога буквально прийшла з іншого кінця світу. Ми вдячні партнерам з Японії за оперативну реакцію , яка дозволила надати допомогу десяткам українців, які опинилися в зоні бойових дій. Ми сподіваємось і працюємо над розширенням нашого партнерства. ”, — Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”.  

 

З початку війни Росії в Україні ми бачимо безпрецедентну підтримку з усіх куточків світу.  

Якщо ви хочете підтримати українських пацієнтів, переходьте за посиланням https://2023.network.org.ua/donate-ua/  

  • 573
  • 0
Поділитись