До всіх новин

47 тисяч людей збереться на акцію під ВРУ за відставку Степанова

17 травня під Верховною радою о 9:30 збереться 46 987 людей на акцію протесту “Степанов має піти”. Проте прийшовши на акцію, ви не побачите цих людей. Лише порожню площу та чорні стрічки замість них. Адже всі вони померли від COVID-19. 

46 987 — ця цифра дорівнює населенню Білгород-Дністровського, Ірпеня чи Фастова. Вся вина за цю страшну та велику цифру, яка щодня зростає, лежить на Степанові. Саме міністр охорони здоров’я призвів до кризи у медичній сфері. Коли людям немає місця в лікарнях і вони помирають, бо не дочекались своєї черги на кисень. Коли люди хочуть вакцинуватись, але не знають, як це зробити, бо вакцин недостатньо.  Україна займає перші місця в рейтингу за кількістю смертей від COVID-19 та останні місця за темпами вакцинації у Європі.

 

У кожного з цих 46 987 осіб була родина, були свої плани та мрії на майбутнє, було бажання жити. Це все обірвалось просто тому, що Степанов лише розповідає, як він мужньо бореться проти коронавірусу. В реальному житті нічого з цього не відбувається.

 

Ми, пацієнтські організації, вимагаємо від Верховної Ради почути нас та невідкладно включити в порядок денний сесії проєкт постанови про відставку Максима Степанова та за результатами розгляду прийняти її. #СтепановМаєПіти і крапка.

 

На акції також будуть спікери – це родичі та друзі померлих від COVID-19. Вони розкажуть, як на них вплинула діяльність Максима Степанова на посаді міністра. 

 

Контакти для ЗМІ:

Наталя Красненкова, 067 465 54 26, krasnenkova@prhouse.com.ua,

*46  987 осіб померло від COVID-19 станом на 11.05.2021

  • 1946
  • 2
Поділитись