До всіх новин

Активісти в регіонах навчилися більш ефективно комунікувати задля забезпечення 100% лікування ВІЛ

 

Минулого тижня Мережа провела тренінг з комунікацій для захисників прав ВІЛ-позитивних людей у регіонах. Навчання дозволить активістам ефективніше використовувати інструменти PR для порятунку людей з ВІЛ, у першу чергу – для забезпечення якнайширшого доступу до ліків. Тренінг з комунікацій є частиною стратегії розвитку та посилення регіональних осередків, адже саме ці підрозділи організації безпосередньо працюють з ВІЛ-позитивними.

«Постійно тримайте у фокусі мету комунікації – 100% доступ до лікування. Тоді до вас прийде розуміння і завдань, і меседжів, і інструментів», – підкреслив голова Координаційної ражи Мережі Дмитро Шерембей у власній короткій навчальній сесії.

Тренерами проекту виступили відомі фахівці з комунікацій Дмитро Сіманський та Анна Константинова. Вони підготували практичну програму з можливістю приділити достатньо уваги кожному учаснику індивідуально.

Нагадаємо, що Всеукраїнська Мережа ЛЖВ має відділення в кожному регіоні України, включаючи Крим. Вони працюють на надання безпосередньої допомоги усім людям, що проживають з ВІЛ на території конкретного регіону.

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД » і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 

  • 1111
  • 0
Поділитись