До всіх новин

Благодійний магазин допомагатиме жінкам кризового центру у Черкасах

БО «Черкаська мережа» відкрила перший у Черкасах благодійний магазин.

Благодійний магазин «Булавка» уже зустрів своїх перших покупців у Черкасах. В обласному центрі це перша практика залучення коштів для благодійних проектів — частина коштів від продажу одягу та іграшок «Майстерні веселих ельфів» буде витрачено на функціонування жіночого кризового центру.

«Кошти витрачатимемо на харчування, покращення умов проживання, надання адмінпослуг, оплату комунальних та інше, – розповідає Олена Стрижак, голова БО «Черкаська мережа». – Це вкрай необхідна ініціатива, адже в центрі жінки разом із дітками перебувають досить тривалий час: від трьох місяців до року. Тому гроші потрібні завжди. Більшість клієнток центру належать до вразливих до ВІЛ жінок. Тому важливо їх вчасно підтримати, допомогти пройти діагностику, і мати в цей час матеріальну і психологічну підтримку»

Зараз у процесі створення сторінки магазину в соціальних мережах. Ті, хто не може відвідати магазин особисто, матиме можливість зробити покупки он-лайн. Варто зазначити, що ціни в магазині низькі, а одяг – відомих брендів.

Першим покупцем «Булавки» стала президент Ротарі-клубу «Черкаси-Центр» Тетяна Очеретяна. Вона зробила подвійну благочинну покупку: придбала хенд-мейд іграшки, які передасть для маленьких пацієнтів у протитуберкульозний санаторій у Руській Поляні. А гроші, виручені від покупки, буде направлено на функціонування жіночого кризового центру. «Ініціатива зі створення благодійного магазину – неймовірно цікава й креативна, – ділиться враженнями Тетяна Очеретяна. – Адже таким чином кожен може зробити добру справу: зробивши звичайну покупку, як, приміром, я, допомогти іншим, хто опинився в непростій життєвій ситуації».

 

  • 1412
  • 0
Поділитись