До всіх новин

БО «Соціальна служба «Віфанія» спільно з ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій»

[:ua]

Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія»

спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»

оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті

«Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій»

м. Київ

27 лютого 2015

Метою конкурсу є залучення ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України до впровадження проекту «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій», що реалізується в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Відібрані організації здійснюватимуть діяльність у напрямку розвитку свого інституційного потенціалу, реалізації маркетингових планів на місцях, запровадження прецедентів фінансування послуг з джерел, відмінних від коштів ГФ, забезпечення сталості розвитку та фінансування обраних послуг, їх активне просування на ринку соціальних послуг.

В рамках проекту передбачається консультативна підтримка з боку представників сектору економіки, бізнес-компаній національного рівня щодо проведення аналізу ринків та спроможності ВІЛ-сервісних організацій, підготовки маркетингових стратегій, надання технічної підтримки та подальшого супроводження впровадження маркетингових планів та розвитку соціальних послуг на місцях.

Загальні умови участі у конкурсі

Перший етап реалізації проекту в 2015 році передбачає відбір 4 ВІЛ-сервісних організації для впровадження бізнес-підходів в практику їхньої діяльності.

До участі в конкурсі запрошуються недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, та надають соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД.

Критерії відбору учасників

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями відбору організацій слугуватиме конкурс мотиваційних листів ВІЛ-сервісних організацій щодо їхньої участі в проекті, та досвід надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД.

Зацікавленим організаціям необхідно надіслати мотиваційні листи від імені керівника організації на адресу електронної пошти БО «Соціальна служба «Віфанія»: bethany@bethany.kiev.ua

Кінцевий термін подачі мотиваційних листів – 23 березня 2015 р. до 18:00.

Всім учасникам будуть повідомлені результати конкурсного відбору по його завершенню.

Завантажити

[:]

  • 409
  • 0
Поділитись