До всіх новин

«День з Елтоном Джоном» на Куражі

28  травня всесвітньо відомий виконавець, громадський діяч і засновник благодійного фонду, спрямованого на боротьбу зі СНІДом, сер Елтон Джон на запрошення Фонду Олени Пінчук відвідав Україну. В рамках його перебування в Києві Фонд Олени Пінчук за партнерської підтримки Арт-заводу Платформа, Кураж Базару, Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та радіо ХIТ FM провів інформаційну благодійну акцію «День з Елтоном Джоном», метою якої була профілактика і залучення українців до боротьби зі СНІДом в Україні.

В понеділок, 28 травня, в додатковий офіційний вихідний день на Арт-заводі Платформа в Києві пройшов спеціальний Кураж Базар, програму якого спільно із партнерами події розробив Фонд Олени Пінчук і гостем якого став легендарний співак Елтон Джон. Сер Елтон провів зустріч з українськими борцями зі СНІДом та поспілкувався з ВІЛ-позитивними людьми.

Гості заходу  відвідали фотовиставку, що показала історію 11 років спільної діяльності Фонду Олени Пінчук та СНІД-Фонду Елтона Джона. Знову в Києві був представлений міжнародний арт-проект, створений одним із найвідоміших сучасних художників Ай Вей Веєм на прохання Елтона Джона.

Багаторічний партнер Фонду Олени Пінчук – Всеукраїнська Мережа ЛЖВ представив інтерактивну програму, до якої увійшов освітній лекторій, квести, лабіринт, тестування на ВІЛ тощо. Відомі українські медійники та активісти читатили лекції, зокрема, про толерантність та недискримінацію, про сексуальну просвіту та біологію сексуальності. Всім відвідувачам було запропоновано пройти онлайн-тестування, що визначає ризик можливого інфікування на ВІЛ. Також протягом дня працював безкоштовний пункт швидкого тестування на ВІЛ, який був теж організований Мережею.

Наприкінці події в прямому ефірі відбувся розіграш окулярів від Елтона Джона.

Радіо Хіт FM з інтерактивної студії вело спеціальні репортажі та брало інтерв’ю у учасників та гостей події в реальному часі із трансляцією по всій території Арт-заводу Платформа. Музична програма ефіру була повністю присвячена творчості Елтона Джона.

  • 1581
  • 0
Поділитись