До всіх новин

Дмитро Шерембей зустрівся в Женеві з головою Глобального Фонду

 

Триває візит української делегації до Женеви. В ході зустрічі з керівництвом Глобального Фонду, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я» Наталія Нізова і Голова Координаційної Ради Мережі Дмитро Шерембей обговорили досягнення України у відповідь на епідемію ВІЛ в 2016 році та плани щодо подальшої роботи .

«Цей рік став принциповим в підході України до вирішення проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу. Протягом 2016 року Мережа разом з Центром громадського здоров’я та партнерами працювали над тим, щоб Україна виконала свої зобов’язання перед Глобальним Фондом та мала можливість стати учасником нового раунду 2017-2018 рр. Той факт, що віце-прем’єр-міністр Павло Розенко очолив Національну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, дав якісно новий виток у відповіді на епідемію в нашій країні, – говорить Дмитро Шерембей. – Особиста участь віце-прем’єра в переговорах на вищому рівні, демонструє прихильність держави до вирішення проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні»

Дмитро Шерембей, також зазначив, що Центр громадського здоров’я як новостворена структура при Міністерстві охорони здоров’я сьогодні є рушійною силою в реалізації реформ в сфері медицини та доступу до лікування. «Ми раді, що Наталія Нізова як генеральний директор Центру громадського здоров’я особисто є нашим стратегічним партнером і розділяє з нами одні цінності», – говорить Дмитро Шерембей.

У свою чергу Марк Дайбл високо оцінив досягнення Мережі та партнерів в цьому році і запросив Україну до участі в новому раунді заявок Глобального Фонду на 2017-2018 рр.

Візит української делегації до Женеви триває.

 

  • 1285
  • 0
Поділитись