До всіх новин

Експертна платформа Fight for Health займатиметься відновленням України

Експертна платформа Fight for Health, яка створена та працює на базі БО “100% Життя”, вже має значні здобутки у розробці і просуванні нормативних змін, необхідних для подолання епідемій ВІЛ та туберкульозу, дотримання прав вразливих спільнот в Україні. 

 

Наразі експертки Платформи долучилися до діяльності робочих груп з Плану відновлення України 2022-2023 в рамках Національної Ради з питань відновлення України після війни, вони працюватимуть за ключовими напрямами: права людини, гендерна рівність, громадське здоров’я. 

До груп увійшли: доктор юридичних наук Ірина Яковець, кандидат юридичних наук Оксана Кашинцева, адвокатка Анастасія Сербіна, кандидат юридичних наук Олена Пономарьова. Робота експерток буде сфокусована на проблемах і потребах ключових спільнот. 

 

“Це важливий крок як для спільнот, так й для всіх українських пацієнтів, – підкреслює Валерія Рачинська, директорка департаменту з прав людини, гендеру та розвитку спільнот БО “100% Життя”. – Розбудова країни має проводитися із урахуванням гендерної рівності та прав людини”. 

 

  • 471
  • 0
Поділитись