До всіх новин

Теги:

Експерти БО «100%ЖИТТЯ» вивчили досвід впровадження лабораторних систем США

Метою візиту до Департаменту охорони здоров’я громадського здоров’я штату Флорида, що відбувався з 10 по 14 грудня 2018 року, було вивчення  досвіду впровадження лабораторних систем у США з акцентом на діагностику та епідеміологічний нагляд за ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами та ІПСШ.

Українську делегацію представляли експерти  БО «100% Життя», які працюють над впровадженням лабораторного компоненту системи МІС ВІЛ в рамках проекту ACCESS Pro, та фахівці Центру громадського здоров’я та СDC Україна.

Особливу увагу під час візиту було надано організації лабораторій громадського здоров’я та функціонуванню лабораторної інформаційної системи, що забезпечує облік, звітність та управління даними. Крім того, делегати отримали можливість  спостерігати роботу лабораторії та обладнання, задіяного в обробці аналізів.

Як зазначила Оксана Киричок, керівник аналітичного відділу БО «100% Життя»: «Цей візит був особливо корисним для нас, оскільки ми отримали можливість поспілкуватися з колегами, які вже багато років задають високі стандарти роботи лабораторних інформаційних систем, над розробкою яких зараз працює наш відділ. Ми також змогли на власні очі побачити співпрацю Департаменту охорони здоров’я та мережі місцевих неурядових організацій, які працюють разом для подолання соціально  небезпечних хвороб. Цей досвід є надзвичайно актуальним для України».

Отриманий українськими фахівцями досвід допоможе вдосконалити роботу медичних інформаційних систем, підвищити продуктивність співробітників лабораторій, удосконалити процедури та якість аналізів, а також зменшити пов’язані з ними витрати.

  • 1429
  • 0
Поділитись