До всіх новин

Конкурс надавача послуг із консультаційного супроводу з питань піар супроводу привернення уваги громадськості до питань державних закупівель АРВ-препаратів

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг із консультаційного супроводу з питань піар супроводу привернення уваги громадськості до питань державних закупівель АРВ-препаратів, протитуберкульозних препаратів та тест-систем, в рамках проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» (RESPECT).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Надавач послуг із консультаційного супроводу з питань піар супроводу привернення уваги громадськості до питань державних закупівель АРВ-препаратів, протитуберкульозних препаратів та тест-систем».

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 348
  • 0
Поділитись