До всіх новин

Конкурс надавача послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу, в рамках проекту “Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України” (RESPECT).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Надавач послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу».

Термін подання документів: з 12 по 26 березня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 351
  • 0
Поділитись