До всіх новин

Конкурс надавача послуг з консультування щодо питань ціноутворення, оцінки медичних технологій лікарських засобів та фармацевтичного нагляду (переоголошення)

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг з консультування щодо питань ціноутворення, оцінки медичних технологій лікарських засобів та фармацевтичного нагляду, в рамках проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України (RESPECT) та проекту «Доступ до лікування для людей, які живуть з ВІЛ, в країнах з середнім рівнем доходу» (UNITAID).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Надавач послуг з консультування щодо питань ціноутворення, оцінки медичних технологій лікарських засобів та фармацевтичного нагляду».

Термін подання документів: з 08 по 21 жовтня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 414
  • 0
Поділитись