До всіх новин

Конкурс надавача послуг з консультування щодо взаємодії з ВРУкраїни, АПУкраїни та КМУ

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг з консультування щодо взаємодії представників Мережі ЛЖВ з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента України та Кабінетом Міністрів України по забезпеченню фінансуванням сфери охорони здоров’я, в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд

Обсяг послуг:

Надавач послуг з консультування щодо взаємодії представників Мережі ЛЖВ з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента України та Кабінетом Міністрів України по забезпеченню фінансуванням сфери охорони здоров’я, надає такі послуги:

 1. Консультує щодо проведення зустрічей керівництва ЛЖВ з кандидатами у народні депутати ВРУ для узгодження позицій щодо бюджету охорони здоров’я 2015 року.
 2. Консультує щодо взаємодії з Урядовим офісом з питань євроінтеграції з метою відстоювання права України на триваліше використання проти епідеміологічних препаратів неєвропейського виробництва.
 3. Консультує щодо участі у робочій групі по реформуванню медичної галузі в узгодженні у Міністерстві регіональної політики питання проведення тендерів на закупівлю проти епідеміологічних препаратів на національному рівні.
 4. Консультує щодо взаємодії представників Мережі ЛЖВ з Адміністрацією Президента, ВРУ, КМУ, МОЗ щодо виділення в бюджеті 2015 року належного фінансування сфери охорони здоров’я.
 5. Консультує щодо моніторингу бюджетного процесу, а саме виділення коштів на сферу охорони здоров’я.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта (політологія, державне управління);
 • досвід надання експертної підтримки керівному складу державних органів влади;
 • досвід роботи на керівних посадах у неурядових організаціях.

Термін надання послуг: з 16 жовтня – 31 грудня 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою у темі листа «Надавач послуг з консультування щодо взаємодії представників Мережі ЛЖВ з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента України та Кабінетом Міністрів України по забезпеченню фінансуванням сфери охорони здоров’я».

Термін подання документів: з 30 вересня по 13 жовтня 2014 р., реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. 645) до фахівця відділу закупівель Оксани Гаврилюк, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua

Завантажити

[:]

 • 375
 • 0
Поділитись