До всіх новин

Конкурс виконавця робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс виконавця робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів в слідчі ізолятори Донецької та Луганської областей з акцентом моніторингу доступу до медичної допомоги в установах виконання покарань, в рамках проекту «Сприяння отриманню загального доступу до лікування людьми, які живуть з ВІЛ, у рамках реалізації основних прав людини»

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів в слідчі ізолятори Донецької та Луганської областей з акцентом моніторингу доступу до медичної допомоги в установах виконання покарань виконує такі роботи:

 1. Написання 3-х прес-релізів за результатами кожного візиту та їх розповсюдження у ЗМІ через публікацію на веб-сайтах дотичних до Національного превентивного механізму.
 2. Розробка інфографіки за результатами візитів для використання у публікаціях та розповсюдження у соціальних мережах.

Вимоги до кандидатів:

 • досвід написання прес-релізів;
 • досвід створення інформаційної графіки не менше 2 років;
 • наявність рекомендаційного листа від члена Експертної ради при Представникові Уповноваженого ВР з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму.

Термін виконання робіт: з 29 жовтня 2014 р. – 28 листопада 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою у темі листа «Виконавець робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів в слідчі ізолятори Донецької та Луганської областей з акцентом моніторингу доступу до медичної допомоги в установах виконання покарань».

Термін подання документів: з 09 по 22 жовтня 2014 р., реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. 645) до фахівця відділу закупівель Оксани Гаврилюк,

е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua

Завантажити

[:]

 • 517
 • 0
Поділитись