До всіх новин

Конкурсний відбір регіональних координаторів проекту по ТБ і ВІЛ/СНІДу

Громадська організація «Клуб «Шанс» оголошує про конкурсний відбір регіональних координаторів у проект «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ».

До участі у проекті запрошуємо представників ВІЛ-сервісних організацій та організацій, які здійснюють діяльність у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

В умовах скорочення обсягів фінансової та технічної допомоги міжнародних організацій, відсутності реальної фінансової підтримки з державного та місцевих бюджетів, недолугості місцевих політик щодо забезпечення впровадження медико-соціальних програм для ЛЖВ та уразливих груп виникають ризики нівелювання багаторічних зусиль НУО для запровадження ефективних стратегій протидії епідеміям.

У переважній більшості областей України склалася ситуація, яку на сьогодні можна назвати неоднозначною. З одного боку, у всіх без винятку областях на досить високому рівні впроваджуються медико-соціальні програми для ЛЖВ та уразливих груп. І з другого, здебільшого всі заяви державних посадовців обмежуються лише деклараціями підтримки та дотримання політики невтручання у роботу неурядових організацій, які працюють у сфері ВІЛ/СНІДу, відповідно місцеві програми з ВІЛ/ТБ/ВГС копіюють пункти державних програм, але виконуються в рамках фінансування профільних закладів охорони здоров’я.

Актуальність цієї ініціативи зумовлена необхідністю посилення впливу ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, надання медико-соціальної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію та коінфекцію ВІЛ/туберкульоз, профілактики цих захворювань та забезпечення надання цих послуг за рахунок бюджетних коштів.

ВІЛ-сервісні НУО мають зайняти лідерські позиції щодо ініціювання, розробки (внесення пропозицій), затвердження та реалізації місцевих політик, які забезпечать сталу відповідь на епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Мета проекту – посилити вплив ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу для забезпечення сталого розвитку та стабільної роботи діючих сервісів і програм в умовах зменшення фінансування з боку міжнародних донорів.

Хто може долучитися до команди регіональних координаторів проекту «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації»?

Представники ВІЛ-сервісних організацій та організацій, які здійснюють діяльність у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, з усіх регіонів України.

Після узгодження всіх кандидатур регіональних координаторів проекту буде проведена установча робоча зустріч.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

  1. Надати резюме.
  2. Написати мотиваційний лист, у якому вказати попередній досвід втілення аналогічних проектів, приклади та досягнуті результати співпраці з місцевою владою.

Резюме та мотиваційний лист надсилати на електронну пошту hellakarpenko@gmail.com (вказавши у темі листа регіон)

Кінцева дата подання заявки на участь в конкурсі – 13 лютого 2017 року о 17.00.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15 лютого 2017 року.

З усіх питань прохання звертатися до інформаційного менеджера проекту Ольги Карпенко – тел.: 050 922 11 39, hellakarpenko@gmail.com

 

  • 1103
  • 0
Поділитись