До всіх новин

Мережа контролюватиме Держслужбу України з лікарських засобів

 

22 вересня 2016 року відбулись установчі збори Громадської ради Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Держлікслужба), на яких обирали склад ради. Одноголосним рішенням установчих зборів до складу Громадської ради Держлікслужби був обраний юрисконсульт з питань інтелектуальної власності Мережі Микита Трофименко.

Громадська рада Держлікслужби є консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері лікарських засобів і контролю за наркотиками. Обрання нашого представника до Громадської ради дає Мережі наступні можливості:

  • Здійснювати громадський контроль за діяльністю Держлікслужби;
  • Контролювати роботу Держлікслужби на предмет врахування нею громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері лікарських засобів і контролю за наркотиками;
  • Здійснювати громадську антикорупційну експертизу діяльності Держлікслужби, а також громадську антикорупційну експертизу її нормативно-правових актів та проектів її нормативно-правових актів.

Перше засідання Громадської ради Держлікслужби призначено на 11 жовтня 2016 року.

 

  • 1206
  • 0
Поділитись