До всіх новин

Мережа ЛЖВ підписала Меморандум про прозорість закупівель у пенітенціарній системі

 

Сьогодні Мережа ЛЖВ підписала Меморандум про взаємодію та співробітництво між Міністерством юстиції України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна» та громадською організацією «Центр протидії корупції».

Мета Меморандуму – моніторинг і забезпечення ефективних і прозорих державних закупівель органами і установами пенітенціарної системи України через систему електронних закупівель ProZorro. Ліки для ВІЛ-позитивних ув’язнених повинні закуповуватися публічно і прозоро.

«Мережа ЛЖВ має великий досвід в постачанні медикаментів у місця позбавлення волі. Ми добре знаємо процес закупівель – від формування заявок на товар до отримання цього товару конкретною людиною. Ми з радістю поділимося цим досвідом, а ще проконтролюємо, щоб усі закуплені препарати були доставлені ув’язненим пацієнтам. Крім цього в рамках початку роботи системи ProZorro ми почали підготовку регіональних моніторингів державних закупівель шляхом проведення ряду тренінгів, тому ми зможемо допомогти оцінити ситуацію із закупівлями на регіональному рівні, щоб знайти рішення проблеми із закупівлями навіть у найменшому містечку України», – зазначив Володимир Курпіта, Директор виконавчий Мережі ЛЖВ на підписанні Меморандуму.

 

  • 1195
  • 0
Поділитись