До всіх новин

Мережа рятує українську медицину від корупції

28 квітня 2017 року у Києві відбувся Всеукраїнський форум «Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров’я», який був організований Міністерством охорони здоров’я України у партнерстві з НАБУ та провідними громадськими організаціями: Мережа ЛЖВ, БФ “Пацієнти України”, Центр Протидії КорупціїМіжнародний фонд “Відродження” , Трансперенсі Інтернешнл Україна, проектний офіс Е-Health, Наші гроші, Ейдос: Центр політичних студій та аналітикиUSAID Ukraine – USAID Україна, Клуб “Шанс”, YouControl.

Представники Мережі розповіли про свій унікальний досвід по боротьбі з корупцією у медичній сфері – про громадський контроль над ефективним використанням державних коштів для під час закупівель у лікарнях. «Боротьба за права пацієнтів є невід’ємною від боротьби з корупцією у сфері охорони здоров’я, — підкреслює Євгенія Конончук, спеціаліст відділу адвокацїї Мережі. —  Ми кожного дня докладаємо максимальних зусиль, незважаючи на шалений опір сформованої системи».

Досвід Рівненського відділення Мережі по зменшенню суми допорогових закупівель у облисіти  з 200 до 50 тис. грн. представив Юрій Лазаревич, член Координаційної Ради Мережі.

Результати аналізу повного циклу закупівель у Кропивницьку представила Аліна Логінова, спеціаліст відділу адвокації Кіровоградського відділення Мережі.

У Всеукраїнському форумі прийняли участь понад 200 учасників, які обговорили методи боротьби з корупцією та перспективи впливу громадських організацій на процеси, а також, де саме корупція пустила найдовші корені та були показані найкращі результати у протидії.

 

  • 1203
  • 0
Поділитись