До всіх новин

Мережа вчить соціальних працівників використовувати швидкі тести на ВІЛ

 

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ готує фахівців для старту масштабного проекту з тестування на ВІЛ близького оточення ВІЛ-позитивних людей за допомогою швидких тестів. На цьому тижні соціальні працівники з Дніпропетровська, Миколаєва, Кіровограда, Херсона, Маріуполя та інших регіонів вчаться працювати з швидкими тестами. Спеціальні тренінги проводять експерти в області діагностики ВІЛ швидкими тестами: Вовчко Олеся, тренер-консультант з питань ВІЛ/СНІД, Мочалова Вікторія, практикуючий психолог, тренер.

Головна мета – сприяти формуванню в учасників тренінгу знань та навичок з діагностики ВІЛ-інфекції швидкими тестами.

В ході тренінгів соціальним працівникам надали інформацію щодо основних аспектів ВІЛ-інфекції. Розповіли, як правильно проводити консультування і що потрібно знати після того, як тест проведено. Учасників тренінгу ознайомили з лабораторними методами діагностика ВІЛ-інфекції / СНІДу, а також була проведена практична сесія з тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів.

Тренінги проводяться за фінансової підтримки MSH (фінансування надано Програмою Надзвичайного плану Президента США по наданню допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у відповідності з умовами проекту  «Лідерство, управління і врядування»).

Сама реалізація проекту відбуватиметься за підтримки Глобального Фонду та спрямована на виявлення нових випадків ВІЛ-інфекції в оточенні ВІЛ-позитивної людини. В даному випадку, оперативність відіграє ключову роль. Раннє виявлення інфекції, означає ранній старт лікування.

 

  • 1681
  • 0
Поділитись