До всіх новин

Мережа здобуває ще одну перемогу у боротьбі за доступ до лікування гепатиту С

 

В середині жовтня патентне відомство України винесло четверту попередню відмову стосовно видачі патенту, що стосується препарату для лікування гепатиту С – софосбувіру. Це відбулось внаслідок поданої Мережею 13 червня  2016 року патентної опозиції щодо заявки на видачу патенту, що стосується даного препарату. За результатами розгляду патентної опозиції патентне відомство підтримало позицію Мережі щодо невідповідності умовам законодавства оспорюванної заявки.

Заявник має можливість надати свої заперечення на відмову Укрпатенту до 29 листопад 2016, або відкликати свою заявку.

«Мережа вітає рішення патентного відомства щодо чергової попередньої відмови у видачі патенту на софосбувір і висловлює сподівання на те, що в найближчому майбутньому патентне відомство винесе рішення про остаточну відмову у видачі даного патенту. Це, в свою чергу, буде означати, що завдяки зусиллям Мережі стосовно оспорювання даної заявки в майбутньому в Україні не буде патентної монополії на даний надзвичайно важливий препарат для лікування гепатиту С, що сприятиме встановленню доступних цін на нього» – зазначив юрисконсульт з питань інтелектуальної власності Мережі Микита Трофименко.

Остаточне рішення Укрпатенту стосовно видачі, або відмови у видачі патенту на софосбувір очікується на початку 2017 року.

 

  • 1248
  • 0
Поділитись