До всіх новин

Можливості телемедицини в умовах війни

 

 

В умовах війни багато людей втратили прямий доступ до медичних консультацій і вимушені покладатися лише на онлайн або телефонні канали. Усі ці запити звалились на команду контакт-центру МОЗ, яким довелось консультувати величезну кількість пацієнтів та пацієнток щодня. І це при тому, що значна частина людей досі не знала про існування телемедицини (контакт центру та супутніх чат-ботів). 

 

Як наслідок: 

  1. Вигорівші та виснажені працівники контакт-центру МОЗ та 
  2. Значна частина населення України (насамперед на тимчасово окупованих територіях) без доступу до сімейних лікарів.

 

Команда «Твій сімейний лікар» у партнерстві із проектом USAID HealthLink створили лендинги з контактами, чеклістами та алгоритмами дій, щоб консультація пройшла максимально ефективно. З розробленими лендингами ви можете за посиланнями нижче: 

 

Лендинг з контакт центром МОЗ

Лендинг з чат-ботами у Facebook та Telegram

 

Паралельно із запуском лендингів розпочалась банерна реклама, виходи медіа матеріалів та публікацій у соціальних мережах проєкту. Це дозволило охопити максимальну кількість людей як на вільній, так і тимчасово окупованій території України.

 

 

У рамках проєкту було також проведено “Марафон перезавантаження” – серію із трьох вебінарів по самодопомозі для команди контакт-центру МОЗ, лікарів і лікарок з різних регіонів України. Радимо вам ознайомитись із навчальними матеріалами, якщо ви також надаєте телемедичні послуги або працюєте з людьми в ці непрості часи. Записи вебінарів доступні за посиланнями нижче: 

 

 

 

 

Всі матеріали підготувала команда проєкту “Твій сімейний лікар”. Проєкт реалізувано за підтримки проекту USAID HealthLink.

 

 

  • 545
  • 0
Поділитись