До всіх новин

Нардепа можуть притягнути до кримінальної відповідальності за позовом “100% Життя”

20 травня 2020 року держвиконавець по справі БО “100% Життя” проти народного депутата Олега Мусія щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та недостовірної інформації виніс Постанову про закриття виконавчого виробництва, якою постановив направити подання про притягнення Мусія О. (боржника по справі)  до кримінальної відповідальності. 

 

Після набрання чинності зазначеної Постанови, поліція відкриє кримінальне провадження за статтею ст. 382 Кримінального кодексу України:

 

“Стаття 382. Невиконання судового рішення

  1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню –

карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років”

 

Крім того, в процесі виконавчого провадження, за невиконання  Мусієм О. в добровільному порядку рішення суду,  з Мусія О. було два рази стягнуті штрафи на користь держави на загальну  суму  5 100 грн.

 “Перед законом України всі рівні – як пересічні громадяни, так й народні депутати, — підкреслив голова Координаційної Ради БО “100% життя” Дмитро Шерембей. — Сподіваюся, пан Мусій теж це розуміє та не забариться із виконанням рішення суду”.

 

Нагадуємо, 14 серпня 2019 року суд постановив залишити апеляційну скаргу Мусія О.С.  без задоволення, а рішення Печерського районного суду м. Києва № 757/62433/18-ц  від 23.04.2019 р. без змін! Це означає, що БО “100% Життя” вперше в України виграла суд у Народного депутата щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та недостовірної інформації! 

Ще 25 жовтня 2018 року в ефірі телеканалу «Прямий» в програмі «Ситуація» Олег Мусій поширив щодо Дмитра Шерембея та БО «100 % Життя» недостовірну інформацію. У відповідь БО «100 % Життя» подала до Печерського районного суду Києва позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації

23 квітня 2019 року у відкритому судовому засіданні суд задовольнив наш позов, та  постановив:

  • Зобов’язати Мусія О.С. протягом семи днів з дня набрання судовим рішенням у даній справі законної сили спростувати вищевказану недостовірну інформацію, поширену про Шерембея Д.О та БО «100 % Життя», шляхом зачитування Мусієм Олегом Степановичем у програмі «Ситуація» в ефірі Телеканалу «Прямий» резолютивної частини рішення суду у цій справі.
  • 2273
  • 0
Поділитись