До всіх новин

Теги:

Пацієнтська акція “All inclusive болю”

“All inclusive болю” — важкохворі пацієнти запрошують Юлію Тимошенко та депутатів, які не підтримали закон про ліки на основі медканабісу, провести “відпочинок” разом

22 липня 2021 року пацієнти зібралися біля офісу ВО “Батьківщина”, щоб запросити Юлію Володимирівну, а також депутатів, які виступали проти легалізації ліків на основі медканабісу, разом провести відпустку. Пацієнти вручили Юлії Тимошенко іменну путівку  “All inclusive болю”.  Програма путівки описує, що відчувають пацієнти, яких залишили без медпрепаратів, у той час, поки депутати відпочивають на канікулах. З “розважальної програми” у пацієнтів — напади епілепсії, які тривають годинами, безсоння, постійна нудота та біль.

Також пацієнти привезли до офісу інвалідний візок, щоб нагадати Юлії Володимирівні, що для них, на жаль, це не засіб політичної маніпуляції, а необхідна річ для забезпечення нормального життя. Представниця організації “Українська спільнота людей з розсіяним склерозом” Мар’яна Пиріжок також залишила для Юлії Володимирівни взуття на підборах, зазначивши, що для неї, людини на інвалідному візку, підбори — це мрія. Мар’яна зазначила, що ліки на основі медичного канабісу для неї можуть стати можливістю відмовитися від інвалідного візка та знову почати ходити.

“Ми зібралися сьогодні тут, щоб подивитися в очі тим, хто залишив мільйони українських пацієнтів без належного симптоматичного лікування. Закон «Для Софійки» був провалений оцими депутатами. Позбавивши нас належного лікування, обезболення, вони позбулися потенційних виборців і назавжди записали себе в вороги українських пацієнтів”, — говорить Мар’яна, яка страждає на розсіяний склероз.

13 липня Верховна Рада України ”провалила” голосування за легалізацію ліків на основі медичних конопель. Після голосування лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко раділа, підіймала руки та аплодувала в залі. Вона закликала не голосувати, брешучи та маніпулюючи фактами. Юлія Володимирівна та інші депутати прирекли більше 2 мільйонів пацієнтів на продовження постійного болю, судом, спастики та тремору.

“Політики звикли жити в телевізорі. Вони звикли, що їх популізм дає голоси і дозволяє процвітати політичній корупції. Сьогодні тут представники пацієнтів, які хочуть сказати, що ми пам’ятаємо усі їхні обіцянки та брехню. Ми будемо відстоювати свої права і боротися проти таких політиків як Тимошенко, Разумков, Бужанський, Кива і усіх тих, хто бачить у медичному канабісі лише можливість заробити політичні бали. Тому що для нас це питання життя. Життя без болю”, — зазначає Голова Координаційної ради БО «100% життя» Дмитро Шерембей.

У світі медичний канабіс дозволений у більше ніж 60 країнах. В Україні він  заборонений. Пацієнти або не можуть його купити, або змушені купувати нелегально.

З питаннями можна звертатися до Клєщової Ірини, БФ “Пацієнти України”, 0662620959 iryna.k@patients.org.ua або Кристини Рівери, БО “100% Життя”, 0675053868 k.rivera@network.org.ua

  • 1076
  • 0
Поділитись