До всіх новин

eHealth стартував у тестовому режимі

 

20 вересня 2017 року тестовому режимі запрацювала електронна система охорони здоров’я eHealth, ініціатором розробки якої була Всеукраїнська Мережа ЛЖВ. Саме з сьогоднішнього дня лікарі первинної ланки зможуть реєструватися в системі і реєструвати декларації своїх пацієнтів, що дозволить впровадити перший з етапів реформи фінансування медицини – принцип “гроші ходять за пацієнтом”.

“У центрі системи охорони здоров’я має бути пацієнт, — переконана Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України. — eHealth допоможе ефективно фінансувати медицину. Ці перші зміни покликані встановити справедливі відносини між лікарем і пацієнтом, в яких перший буде отримувати чесну, гідну оплату за свою працю, а другий — якісні послуги “.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ безпосередньо займалася фандрейзингом коштів донорів на розробку системи, а зараз забезпечує прозорість усіх робочих процесів і розподілу коштів. Директор з політики та адвокації Мережі Сергій Дмитрієв, який є і головою Наглядової ради з eHealth, підкреслює: “Як представник найбільшої пацієнтськоъ організації я вітаю запуск eHealth. Українська медична система на наших очах стає сучасною. А то, що контроль за грошима донорів здійснюється безпосередньо пацієнтами — запорука успішної роботи проекту”.

Система eHealth буде працювати в тестовому режимі до квітня 2018 року, весь цей час реєстрація в системі буде проводитися на добровільних засадах. Після прийняття законопроектів # 6327 і # 6604, з 1 серпня 2018 року оплата послуг буде здійснюватися відповідно до кількості декларацій, зареєстрований в системі.

 

 

  • 1059
  • 0
Поділитись