До всіх новин

Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ

[:ua]

Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

Пріоритетами Всеукраїнської мережі ЛЖВ є підтримка ініціативи громадських та державних організацій, спрямованої на покращення якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної (передусім медичної), правової допомоги та адвокатування доступності лікарських засобів та діагностики для ЛЖВ в Україні.

Звертаємо Вашу увагу, що публікація цього оголошення не свідчить про те, що Мережа бере на себе будь-які зобов’язання з фінансування проектів, які оголошені в конкурсі. Мережа залишає за собою право прийняти остаточне рішення стосовно фінансування та обсягів фінансування проектів після затвердження Заявки України на другу фазу 10 Раунду Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 15 грудня 2013 року.

Загальні умови участі у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються неприбуткові неурядові організації, які офіційно зареєстровані в Україні, здійснюють адвокаційну діяльність спрямовану на формування сприятливого середовища для виконання програми або розбудову інституцій громадянського суспільства та/або спільнот уразливих до ВІЛ для ефективної відповіді на епідемію.

Для участі у конкурсі необхідно подати в режимі он-лайн:

 1. проектну заявку;
 2. робочий план та бюджет;
 3. персонал проекту;
 4. плановані індикатори;
 5. Реєстраційні документи:
  1. свідоцтво про реєстрацію;
  2. статут організації;
  3. довідку про неприбутковий статус.
 6. Угоди про співпрацю з регіональними (обласними/міськими) партнерами або листи підтримки.

Останній термін реєстрації проектних заявок – 17:00, 29 жовтня 2013 р.

На етапі підготовки проектної пропозиції радимо звертатися за консультаціями за телефонами: (044) 467-75-67, 467-75-69 вн.765 до Гавриш Людмили, асистента департаменту політики, комунікації та адвокації.

Аудіо та відео інструкція по заповненню робочого плану та бюджету знаходиться за посиланням: ftp://subgrants.network.org.ua/10GF_Competition/ 

Звертаємо Вашу увагу:

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу Інтернету, будь-які помилки, внаслідок яких проектна пропозиція з додатками не завантажилась, була загублена чи пошкоджена; у випадку виникнення форс-мажорних обставин.

Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються.

Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участь у конкурсі (подання проектної заявки) є опосередкованим підтвердженням погодження учасника з усіма умовами конкурсу та його зобов’язаннями належно їх виконувати.

Організації-учасники конкурсу мають право подати письмову апеляційну заяву на ім’я Виконавчого директора ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» про незгоду з результатами розгляду проектних пропозицій технічним комітетом на відкритому конкурсі не пізніше 30 календарних днів після дати оголошення результатів.

Завантажити

[:]

 • 587
 • 0
Поділитись