До всіх новин

Позиція БО “100%Життя” щодо відставки директора НСЗУ Олега Петренка

Ми – БО “100%Життя” – як найбільша пацієнтська організація в країні вважаємо відставку директора Національної Служби Здоров’я України Олега Петренка небезпечним та чітким сигналом загрози медичній реформи та системі охорони здоров’я в цілому.

Ми вже мали час по достоїнству оцінити політику та цінності нової команди щодо призначень на ключові посади в Міністерстві людей, які мають безпосередні зв’язки з фармацевтичним лобі, та осіб, які мають зв’язки з корупційними схемами. І вважаємо цю практику недопустимою.

Ми вважаємо що Прем’єр Міністр має взяти під прямий контроль роботу НСЗУ, як ключової ланки медичної реформи в Україні. Конкурс та обговорення нового керівника має відбуватися прозоро, аби не допустити призначення на надважливу посаду нечистих на руку дільців від медицини.

Запевняємо, що відсьогодні функції громадського контролю щодо НСЗУ будуть виконуватися з подвоєною увагою. І якщо у когось виникають проблеми з орієнтирами,  пропонуємо керуватися головною цінністю — життям та здоров’ям українців.

  • 3408
  • 12
Поділитись