До всіх новин

«Позитивні жінки» обговорили на конференції в Дурбані впровадження гендерних програм в Україні

 

Минулого тижня в Дурбані (ПАР) відбулася 21-а Міжнародна конференція зі СНІДу, в якій взяли участь жінки-активістки, що представляють БО «Мережа» та «Позитивних Жінок» з 6 міст України: Київ, Черкаси, Одеса, Новоград-Волинський, Чернігів, Краматорськ.

Олена Стрижак виступила на сесії з доповіддю про доступ до лікування ключових груп населення в Україні. Дівчата з Черкас, Києва та Чернігова представили вироби ручної роботи на виставці в Глобальному селі. Українські активістки також взяли участь в марші, під час якого учасники конференції пройшлися головними вулицями Дурбана і зупинилися біля мерії з вимогою забезпечити лікування всім нужденним. Жіночу Мережеву Зону відвідав Дмитро Шерембей в знак підтримки з боку Мережі ЛЖВ розвитку жіночих програм в Україні та впровадження гендерно-чутливих послуг.

Була проведена зустріч з представниками агенцій ООН, Глобального фонду та Міжнародного Товариства жінок, що живуть з ВІЛ. На зустрічах обговорили подальші плани розвитку жіночого лідерства, впровадження гендерних програм в Україні та Східній Європі і Центральній Азії.

 

  • 1196
  • 0
Поділитись