До всіх новин

Запрошуємо на телеконференцію спільноти UNAIDS, ГФ, UNITAID

 

У четвер 25 травня 2017 року 17:00 за київським часом запрошуємо приєднатися до телеконференції.

На телеконференції від спільноти в Координаційній раді UNAIDS, Глобального фонду, UNITAID і представники громадянського суспільства, які брали участь в процесах огляду країнових планів PEPFAR, презентують проблеми і досягнення першої половини 2017 року і ознайомлять c планами на наступні півроку.

Наш колега, член делегації Координаційної ради UNAIDS від НПО Віталій Ткачук зазначає: “Я щиро переконаний, що в усьому світі і зокрема в Україні, громадянське суспільство є рушійною силою відповіді на епідемію і флагманом в просуванні гуманістичних ідей в політиці. Тому неурядові організації повинні приймати активну участь в роботі міжнародних організацій, давати поради, направляти, контролювати перебіг процесів”.

Виступаючі розкажуть про ключові події, дискусії і рішення, прийняті в ході останнього раунду нарад Правління Глобального фонду, та нарадах з планування, що проводяться PEPFAR. Крім того, представники делегацій в Координаційній раді UNAIDS і UNITAID представлять критичні питання, які будуть обговорюватися на їхній майбутній зустрічі в червні.

Учасники дискусійного форуму також обговорять зусилля, які роблять зараз для просування критичних дискусій з питань фінансування, політики і стратегічного керівництва, які в доступному майбутньому вплинуть на здоров’я, безпеку і благополуччя людей, які живуть з ВІЛ, в глобальному масштабі.

Доповідачі:

Erika Castellanos, Communities Delegate of the Global Fund
Violeta Ross, Board Member of the Communities Delegation of UNITAID.
Jeffry Acaba and Trevor Stratton, UNAIDS PCB NGO Delegation
Laurel Sprague, GNP+
Matthew Kavanagh, Health GAP

Реєстрація на телеконференцію тут.

 

  • 1357
  • 0
Поділитись