До всіх новин

Рівне

Історія розвитку

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» створилась як пацієнтська спільнота для взаємопідтримки захисту прав пацієнтів. У 2008 році було офіційно зареєстровано РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (у 2016 році назву було змінено на БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»). Спочатку здійснювали діяльність у сфері ВІЛ-сервісу, організовували психосоціальний супровід людей, що живуть з ВІЛ. Перші послуги, які надавала організація – представництво інтересів ЛЖВ, догляд вдома, паліативна допомога для ЛЖВ. З 2009 року були представлені у складі Рівненської обласної координаційної ради з протидії ВІЛ/СНІД та ТБ, приймали участь у написанні програм з ВІЛ/СНІД та протидії туберкульозу, які приймались в області з 2009 по 2017 роки.

За час існування організації була надана підтримка більш ніж 1500 пацієнтів, реалізовано більше 25 проектів. БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» має значний досвід організації тренінгів, семінарів та інших навчальних занять. З 2013 року організація є лідером з адвокації в сфері паліативної допомоги. За період з 2013 по 2018 рік організовано низку заходів із розвитку організаційної та адвокаційної спроможності ОГС сфери паліативної допомоги. Участь у заходах взяли більше 60 ОГС сфери паліативної допомоги (діяльність реалізувалась за підтримки ІСАР «Єднання» та Європейського Союзу).

Організація має досвід проведення навчання медичних працівників (медичних сестер та лікарів), зокрема, у 2015 році було організовано навчальні тренінги з питань обігу наркотичних речовин в закладах охорони здоров’я для медиків Волинської та Рівненської областей.

З 2016 року організація реалізує діяльність в рамках соціального замовлення (реалізовуючи заходи обласної цільової програми з протидії ВІЛ/СНІД за кошти бюджету Рівненської області).

Впродовж 2017-2018 року було реалізовано наступні проекти:

 1. «Розбудова коаліції громадських організацій Рівненської області»
 2. «Розвиток дитячої паліативної допомоги в Україні» (2018)
 3. «Забезпечення ефективного лікування ВІЛ-інфекції, туберкульозу в Рівненській та Волинській областях»
 4. «Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги» (2018-2020)
 5. «Забезпечення сталості послуг паліативної допомоги та зменшення шкоди в Рівненській області коштом обласного та місцевих бюджетів» (2017-2018)
 6.  «Залучення громади Рівненської області до усіх етапів бюджетування»
 7.  «Забезпечення прозорості механізмів визначення потреб та розподілу медичних препаратів силами пацієнтських спільнот Рівненської, Одеської, Миколаївської та Житомирської областей» (2017-2018)
 8. «Вдосконалення системи забезпечення знеболенням осіб, що потребують паліативної допомоги  Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей»        (2017-2018)
 9. «Сприяння інтеграції України в європейські мережі охорони здоров’я шляхом формування громадського запиту на реформи» (2017-2018)
 10.  «Налагодження міжсекторальної співпраці органів влади та громадських організацій»
 11. «Надання соціальних послуг» Донор: Рівненська облдержадміністрація (2017)

Організація надає послуги: в м. Рівне, м. Вараш, Дубенському, Рівненському, Острозькому, Костопільському, Сарненському, Гощанському районах. В усіх перерахованих територіальних одиницях є працівники, волонтери організації та пункти надання послуг. Діяльність організації також охоплює 4 заклади позбавлення волі Рівненської області.

Контакти

Рівне, вул. Вячеслава Чорновола 74б, 33000

тел.: (0362) 43-97-63

e-mail: rivnelgv@gmail.com

Сайт, сторінки в соц. мережах
Партнери
 • Рівненська ОДА
 • Рівненська обласна рада
 • Рівненська міська рада
 • Громадські та благодійні організації Рівненської області.
Напрямки діяльності
 • Супровід лікування ВІЛ/СНІД та покращення якості життя ЛЖВ
 • Допомога паліативним хворим
 • Захист прав та інтересів молодих жінок- представників уразливих груп
 • Діагностика та супровід лікування ТБ у представників уразливих груп
 • 883
 • 0
Поділитись