До всіх новин

Річниця Парламентської платформи боротьби з туберкульозом

6 листопада 2018 року відбулося засідання Круглого столу з нагоди першої річниці діяльності Парламентської платформи боротьби з туберкульозом.

В засіданні брали участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, БО “100 відсотків життя”, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна», БО “TBpeople Ukraine”, TB Europe Coalition, БО “Інфекційний контроль в Україні, ПРООН в Україні та інших організацій, а також люди, яких торкнулася проблема туберкульозу.

Відкриваючи захід, Голова Парламентської платформи народний депутат Сергій Кіраль подякував представникам державних та громадських організацій і пацієнтам за їх активну роботу задля подолання епідемії і висловив сподівання, що  обговорення найактуальніших питань в сфері туберкульозу стане основою для подальших стратегічних рішень та спільних кроків.

“В цьому році нам вдалося проадвокувати збільшення виділення коштів на закупівлю соціальних послуг для людей з туберкульозом, — підкреслила Ольга Кліменко, голова БО “TBpeople Ukraine”. — Але на жаль, поки це приємне виключення. Тож хочеться, щоб до активних регіонів — такі як Львівська, Черкаська, Рівненська, Полтавська та Волинська області — долучалися і решта регіонів. Адже соціальний супровід має бути частиною системи, коли всі медичні працівники та пацієнти знають про таку можливість. Сталість послуг стане запорукою виконання Плану Переходу – коли фінансування програм по туберкульозу буде проводитися лише за бюджетні кошти, а не за кошти донорів”.

 

 

  • 1168
  • 0
Поділитись