До всіх новин

Теги:

Рівний рівному: БО «100% ЖИТТЯ» навчає тренерів проекту I-TECH

26-28 березня в Києві відбулася установча зустріч тренерів з підготовки тренінгу «Школа пацієнта: вдосконалення підходів, ефективні інструменти консультування, клінічна доказова база і кращі міжнародні практики», організована БО «100% Життя» в партнерстві з International Training & Education Center for Health (I-TECH).

Протягом трьох днів зустрічі учасники ознайомилися з кращими практиками медико-соціального супроводу ЛЖВ, методиками формування прихильності до лікування, мотиваційними практиками для залучення до тестування партнерів ЛЖВ, а також обговорили перспективи використання генеричних АРВ-препаратів, стратегії Test and Start та ефективні методи боротьби зі стигмою та дискримінацією.

«Однією з головних проблем, з якою ми стикаємося сьогодні, є втрата пацієнтів. Саме тому підготовка та мотивація соціальних працівників набувають ключового значення в нашій роботі. Завдяки інноваційним методикам наших партнерів з I-TECH ми не тільки сприяємо професійному зростанню соціальних та медичних працівників, а й допомагаємо тисячам пацієнтів вчасно почати лікування та знайти бажання жити,»- зазначає експерт БО «100% Життя» Катерина Панделі.

 

Крім теорії, учасники також розібрали практичні вправи по тактиці проведення сесій та обговорили можливі шляхи поліпшення і доробки тренінгових модулів для соціальних і медичних працівників.

«Зворотній зв’язок – можливо один з найважливіших аспектів тренінгу, адже він дозволяє нам поліпшити і відкоригувати підходи з урахуванням місцевого контексту. Під час тренінгу ми звертаємо увагу на новітні наукові дослідження, кращі міжнародні практики і те, як вони працюють в Україні. Це допомагає нам більш ефективно навчати наших колег і допомагати їм знаходити результативні практики взаємодії з пацієнтами,» – говорить тренер проекту I-TECH Олена Кулаковська.

Нагадаємо, всього в рамках проекту планується навчити 500 соцпрацівників і медсестер, які стануть агентами змін на місцях.

  • 1428
  • 0
Поділитись