До всіх новин

“Різдвяні ельфи” Київського відділення ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” зібрали подарунки для ВІЛ-позитивних дітей напередодні нового року

 

“Різдвяні ельфи” Київського відділення ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” зібрали подарунки для ВІЛ-позитивних дітей напередодні нового року

Хоч зимові свята добігають кінця, ми насолоджуємося останніми новорічними днями і намагаємося поділитися крихтами цього настрою з вами. Сьогодні працівники нашої організації розповіли, як збирали подарунки для ВІЛ-позитивних дітей напередодні нового року в рамках проекту «Ялинка бажань» БФ «Незалежно країна».

Складно повірити, що два кремезних широкоплечих чоловіки, Андрій Колесов, старший соціальний парцівник, та Володимир Овчаренко, соціальний працівник, стояли в супермаркеті «Сільпо» в утричі менших за розміром футболках з великим блакитним метеликом та заохочували покупців подарувати ВІЛ-позитивним дітям Києва якісь гостинці.

«Люди спочатку дивувалися, що два такі солідні мужчинии роздають метелики і закликають зробити подарунки дітям, всі звикли бачити в такій ролі дівчат-студенток. Ми дуже не хотіли вдягати ці футболки, вони були маленькі і тиснули нам всюди, але довелось» – сміється Володимир.

Андрій каже, що соціальні працівники спочатку неохоче поставилися до цієї ідеї. За умовами акції, протягом 11 днів працівники нашої організації після роботи мали стояти біля входу в магазин «Сільпо» на м. Либідська, розповідати покупцям про акцію та мотивувати їх зробити новорічний подарунок ВІЛ-позитивним дітям, батьки яких не мають можливості це зробити. «Це був грудень, кінець року, час звітів. Звісно, після роботи всі хотіли їхати додому, відпочивати, тому перспективу свій вільний від роботи час проводити в магазині соціальні працівники сприйняли без особливої радості. На щастя, Лідія Григорівна Савченко, старший соціальний працівник по напрямку роботи в Київській області, запропонувала усі 11 днів поділити навпіл, тому 6 днів в магазині працювали соціальні працівники Києва, 5 днів – Київської області»

Чоловіки зізнаються, що найчастіше подарунки робили матері з дітьми, показуючи таким чином позитивний приклад прояву доброти та співчуття. Серед гостинців – солодощі, фрукти, іграшки, новорічні подарункові набори, дитяче харчування. Кожному учаснику акції в обман на подарунок дарували невеличкого метелика як згадку про добрий вчинок, який вони зробили напередодні нового року.

«Першопочатковий опір завжди минає. Згодом задоволення від того, що ми допомагаємо робити дітей щасливими, переважило. Ми ж всі люди, християни: «Нема більше сили, ніж любов. Навіть в мороку темрява перед нею безсильна».

Усі виручені подарунки соціальні працівники віддали ВІЛ-позитивним дітям клієнтів нашої організації.

Ми дуже пишаємося і щиро дякуємо нашим «новорічним ельфам» Андрію Колєсову, Володимиру Овчаренку, Тетяні Вавриш, Ользі Трикуль, Костянтину Варизі та його дітям, Максиму Максимчуку, Віктору Цехмейстру, Олені Кочетковій, Галині Новиченко, Інні Негоді, Віталію Канючці, Оксані Трипольській, Діану Казьміній, Олексію Волкову, Олені Меркуш, Ігорю Логвіненку, Ларисі Трикоз за бажання робити дітей щасливими навіть в позаробочий час.

Орігінал статьї: http://plwh.kiev.ua/novini/rizdvyani-el-fy-ky-yivs-kogo-viddilennya-vbo-vseukrayins-ka-merezha-lzhv-zibraly-podarunky-dlya-vil-pozy-ty-vny-h-ditej-naperedodni-novogo-roku.html

 

  • 1312
  • 0
Поділитись