До всіх новин

SOVA вдруге створили ювелірну колекцію спільно з FROLOV

Частину коштів з продажу колекції буде направлено на боротьбу з ВІЛ в Україні. На кошти, зібрані минулого разу найбільшою пацієнтською організацією в Україні БО “100% Життя», було закуплено 1500 швидких тестів на ВІЛ.

Колекція складається з 14 одиниць, виконаних у білому та жовтому золоті. Фаворити Івана Фролова – прикраси з символом нескінченності: «Кожного разу, коли ми закохуємося, нам хочеться, щоб це було назавжди, і почуття тривали бескінечно».

«Ми з задоволенням повертаємося до співпраці з Іваном Фроловим та його командою. Колаборація – це завжди новий та цікавий досвід для нас, а в даному випадку – ще і соціальна місія, яка надихає та підтримує всю команду вже другий рік поспіль», – розповідає Ганна Коваль, маркетинг та сейлз-директорка SOVA. «Нова колекція вийшла витонченою та романтичною, але вона чудово поєднується з агендерними прикрасами з нашої першої колаборації з FROLOV. Стилістично це вже інша історія, але концептуально все залишилося на своїх місцях. Це прикраси, які рятують життя».

«Боротися за життя — це найкраща місія, яка об‘єднує нас, активістів, і свідомий бізнес, як SOVA та FROLOV. Спільні цінності дають нам змогу дарувати людям красу та навчати їх піклуватись про здоров‘я – власне та своїх коханих» — коментує Анастасія Дєєва, виконавча директорка БО 100% ЖИТТЯ.

В новій колекції представлені кафи, кольє, каблучки, сережки-кільця та сережки-пусети, що ідеально міксуються між собою. Деякі прикраси є трансформерами: каблучки стають кулонами, а кулони – сережками. В колекції знову представлене зображення сердця – символу бренду FROLOV. Але цього разу воно об’ємне.

Головною героїнею зйомки, присвяченої випуску колекції, стала модель та акторка Валерія Караман. Нещодавно вона знялася у фільмі Роберта Еггерса «Маяк» разом із Віллемом Дефо та Робертом Паттінсоном. Її образ втілює настрій колекції — сміливий, але дещо наївний.

Додаткова інформація, фото та інші матеріали в пресцентрі:

Лагутина Катерина +380668593094 k.lahutina@sovajewels.com

 

  • 2007
  • 1
Поділитись